Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Urane Pumpkin - Emma Watson

+4
Iss
Mikaela
Ana
Maureen
8 posters

Go down

Urane Pumpkin - Emma Watson Empty Urane Pumpkin - Emma Watson

Pisanie by Maureen Pią Gru 10, 2010 10:02 pm

Imię i nazwisko: Urane Maureen Pumpkin

Wiek: 19 lat

Data urodzenia: 14.12

Wygląd: rdzawo - brązowe wspaniałe włoski, brązowe oczka i blada cera.

Urane Pumpkin - Emma Watson Tumblr_lrq021pKdL1r36hjqo1_500

Charakter: Urane nie należy to najlepszych osobowości. A mianowicie jest uparta. I to jak nie wiem, będzie stała przy swoim nawet, jakby nie miała racji. Bo ona wie lepiej i już. Uważa, że jest zdecydowanie lepsza od wszystkich i powinna się zadawać tylko z ludźmi wartymi jej uwagi i czasu. Ale nie myślcie, że jest jakaś bardzo snobistyczna. Owszem ma pewną obsesję na punkcie wyglądu, że osoba niechlujna, brudna, źle ubrana lub uczesana jest najczęściej od razu skreślona z jej listy znajomych, kocha swoje włosy, torebki oraz buty ponad wszystko i nie obchodzi ją to, że gdzieś zdarzyła się ogromna katastrofa, bo ona musi jechać do swojego osobistego fryzjera i to jest zdecydowanie ważniejsze od wszystkiego co się wokół dzieje, ale są ludzie na którym jej zależy. Na pierwszym miejscu jest rodzina. Chociażby z nimi nie rozmawiała, wyraża się o nich źle, nie przyznawała się do nich i ciągle się kłóciła to by skoczyła w ogień nawet za takim Plutonem czy Saturnem. Niżej są jej wierni przyjaciele (nawet jeśli czasem bywa dla nich chamska i wredna) w stosunku do których jest niesamowicie lojalna. Maureen po prostu nienawidzi kłamstwa. Zdecydowanie woli powiedzieć druzgoczącą prawdę, nawet jeśli by to dotyczyło tylko sukienki, niż skłamać. Czasem jej szczerość bywa aż bezczelna, ale jej to nie obchodzi. No i w dodatku jej możesz powiedzieć wszystko - u niej jak w studni, wpadnie i tego za Chiny nie wyciągniesz.
Dziewczyna imprezuje, ale tylko czasami, a nawet jeśli to z rzadko spotykanym umiarem. Nigdy po pijaku nie robi rzeczy, których by potem żałowała i nie mówi, czegoś czego by mówić nie chciała. Ma całkiem mocną główkę. W dodatku nie jest typem łatwej dziewczynki, którą można przeruchać, a potem zostawić. Ona nie romansuje, a jak już coś to na pewno nie dochodzi do tego. Czasem bywa też zbyt poważna, ponieważ tą cechę uznaję za szczyt gracji i doskonałości, ale normalnie to nawet da się z nią żyć.

Talent: Gyrokineza

Historia: Historia rozpoczyna się kiedy to Heweliusz Pumpkin poznał uroczą aktorkę: Judith Emerald. Po pewnym czasie znajomości zeswatali się i urodzili całą chałastrę dzieciaków: Edwarda,Venus i Earth, Marsa, Jowisza i Saturna, Urane, Neptuna i na koniec Plutona. Maureen jako dziecko była inna niż teraz. Była pogodna, wesoła, przyjazna, miła i posiadała te wszystkie dobre cechy, najczęściej przez was wymieniane w mozolnych zadaniach z j. polskiego. I już od najmłodszego najwięcej czasu spędzała z Edwardem, nastarszym z rodzeństwa. Byli jak dobrzy przyjaciele, zawsze się wspierali i razem wygłupiali. I tak oto mijały lata, długie lata. Lecz kiedy miała 14 lat spotkało ją coś dziwnego. W dniu rocznicy jej przyjścia na świat, kiedy to miała śliczne urodzinki przy ognisku (co z tego, że zewsząd otaczał ich śnieg), niespodziewana siła porwała ją, a raczej wypchnęła w górę. Wisiała z rozwartymi ramionami oraz z rozkraczonymi nogami nad dachem swojego domu. I drgała tak w konwulsjach jakby dostała padaczki, epilepsji i Bóg wie co jeszcze. Trwało to dosłownie parę minut. Oczywiście wszyscy tam na dole zaczęli się niepokoić i biegać w dosyć chaotyczny sposób. A minuty mijały... Podczas tych drgawek Maureen przechodziła zmiany. W jej nastoletniej główce zapanował chaos, jej poglądy się zmieniły i charakter o 180 stopni. Stała się ponura i chłodna. Eddie próbował ją pocieszać, lecz na nic się to nie zdało. Zamknęła się w swoim pokoju i kształciła swoje nowe umiejętności. Przechwalała się swoimi zdolnościami, nawet Edward zaczął się tym irytować i kiedy doprowadzała go do ostateczności blokował jej talent. Minęło kilka tygodni, aż wreszcie Starsi po nią przybyli i zabrali ją do Rezydencji. I siedzi tu już pięć lat.

Grupa: Kinetycy

Poziom zaawansowania: Zaawansowany


Ostatnio zmieniony przez Maureen dnia Wto Gru 14, 2010 7:18 pm, w całości zmieniany 4 razy
Maureen
Maureen
~ * ~


Powrót do góry Go down

Urane Pumpkin - Emma Watson Empty Re: Urane Pumpkin - Emma Watson

Pisanie by Ana Sob Gru 11, 2010 9:15 am

Z wyglądu wywal to of korse. Potem sobie tak pisz, ale w karcie to dziwnie wygląda.

Wszystko ślicznie ładne, ale ten talent. Chyba zbyt oryginalny. Może jednak czas zostawmy w spokoju? Ja bym była za zmianą i z tego co wiem Mil też się to nie podoba. Nigdy nie byłam zwolenniczką podróży w czasie.
Ana
Ana
księżniczka


Powrót do góry Go down

Urane Pumpkin - Emma Watson Empty Re: Urane Pumpkin - Emma Watson

Pisanie by Mikaela Sob Gru 11, 2010 9:19 am

Może zamiast tego mogłabym ci zaproponować manipulowanie czasem w sensie, zatrzymywania go w danej chwili ALBO postarzania lub odmładzania przedmiotów i ludzi. Na to mogłabym przystać. Mniej zamieszania.
Mikaela
Mikaela
mommy


https://utalentowani.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Urane Pumpkin - Emma Watson Empty Re: Urane Pumpkin - Emma Watson

Pisanie by Iss Sob Gru 11, 2010 10:34 am

Hm, hm. A ponieważ ja uwielbiam wtrącać swoje trzy grosze, szczególnie jeśli chodzi o zUpę, to proponuje chronokinezę, czyli manipulowanie czasem załóżmy, w przeciągu kwadransa, albo bilokację, czyli bycie tu i tam jednocześnie, albo gyrokinezę, czyli grawitację, albo kriokinezę czyli zamrażanie, o.
Albo zmienianie wielkości!
Iss
Iss
~ * ~


Powrót do góry Go down

Urane Pumpkin - Emma Watson Empty Re: Urane Pumpkin - Emma Watson

Pisanie by Maureen Sob Gru 11, 2010 4:03 pm

Dobra, wywaliłam te of kors z KP...
Podoba mi się propozycja Mikaeli. Manipulowanie czasem... Ale czy te manipulowanie polegałoby TYLKO na zatrzymywaniu czasu? :c

Od Iss, Marysi itp.: A mi się wydaje, czy to podchodziłoby pod kontrolerów, a oni są chyba zamknięci? O.o
Maureen
Maureen
~ * ~


Powrót do góry Go down

Urane Pumpkin - Emma Watson Empty Re: Urane Pumpkin - Emma Watson

Pisanie by Konstanty Sob Gru 11, 2010 4:05 pm

A tylko zatrzymywanie czasu to mało? xD Możesz zatrzymywać wszystko, ale też pojedyncze rzeczy w tym ludzi, więc wydaje mi się, że nie jest tak źle
Konstanty
Konstanty
urocza dziewica


Powrót do góry Go down

Urane Pumpkin - Emma Watson Empty Re: Urane Pumpkin - Emma Watson

Pisanie by Maureen Sob Gru 11, 2010 4:07 pm

Ale w sumie grawitacja bardziej mnie pociąga. ;>
Maureen
Maureen
~ * ~


Powrót do góry Go down

Urane Pumpkin - Emma Watson Empty Re: Urane Pumpkin - Emma Watson

Pisanie by Yael Sob Gru 11, 2010 4:08 pm

A na czym by miała grawitacja polegać? Że ją odbierasz przedmiotom?

Ta manipulacja jest fajna, bo już kogoś takiego mieliśmy na innym forum. Tym można się pobawić.
Yael
Yael
nimfa


Powrót do góry Go down

Urane Pumpkin - Emma Watson Empty Re: Urane Pumpkin - Emma Watson

Pisanie by Konstanty Sob Gru 11, 2010 4:09 pm

Grawitację, czyli zwiększanie przyciągania bądź znikanie go? Jak tak to mi się podoba ^ ^

(Caleb miał zatrzymywanie/zamrażania, a manipulację nie pamiętam...)
Konstanty
Konstanty
urocza dziewica


Powrót do góry Go down

Urane Pumpkin - Emma Watson Empty Re: Urane Pumpkin - Emma Watson

Pisanie by Maureen Sob Gru 11, 2010 4:13 pm

Iska z kompa Urana, jako że u niej jestem, i nie chce mi się przelogowywać. :p
Więc, gyrokineza tj. zwiększanie bądź zmniejszanie grawitacji na danym obszarze, bądź dla danego przedmiotu. W sensie, może być silniejsza od Ziemskiej (zapadasz się w ziemię, nie możesz podskoczyć, czy coś), albo słabsza (jak na Księżycu, łiii)!\

To by było na tyle z mojej strony. A, to by było do żywiołów.

Uranek.
No i właśnie o to mi chodzi. :33
Maureen
Maureen
~ * ~


Powrót do góry Go down

Urane Pumpkin - Emma Watson Empty Re: Urane Pumpkin - Emma Watson

Pisanie by Konstanty Sob Gru 11, 2010 4:15 pm

To zmieniaj kartę i czekamy ^ ^
Konstanty
Konstanty
urocza dziewica


Powrót do góry Go down

Urane Pumpkin - Emma Watson Empty Re: Urane Pumpkin - Emma Watson

Pisanie by Maureen Sob Gru 11, 2010 4:18 pm

Już się robi, ale czy można jutro? Teraz mam urodziny... i tak nie za bardzo mam chęci i ochoty... :c
Ewentualnie wieczorem, jak będę sama z Marysią, wieczorem.

Iss:
Sam na sam...z NIĄ!!! Ale będę dzielna, i dla ciebie, Milko, przekonam ją grzecznie i uprzejmie, jak to ja. ;)
Maureen
Maureen
~ * ~


Powrót do góry Go down

Urane Pumpkin - Emma Watson Empty Re: Urane Pumpkin - Emma Watson

Pisanie by Konstanty Sob Gru 11, 2010 4:26 pm

Jasne, świętuj i przy okazji



Wszystkiego naj naj naj :*
Konstanty
Konstanty
urocza dziewica


Powrót do góry Go down

Urane Pumpkin - Emma Watson Empty Re: Urane Pumpkin - Emma Watson

Pisanie by Maureen Sob Gru 11, 2010 9:18 pm

Ach dziękuję, dziękuję! <kłania się>

Erm, KP została zmieniona, czekamy ( z Marysią) niecierpliwie na akceptację. :3


(Marysia: ile ja się nabłagałam, żeby zmieniła ^^)
(Urane: Kłamczucha! DDD8<<)
(marysia: A wcale że nie, prawie cię zmusiłam!!!)
(Urane: Yhy... Jasssne. c.c)
Maureen
Maureen
~ * ~


Powrót do góry Go down

Urane Pumpkin - Emma Watson Empty Re: Urane Pumpkin - Emma Watson

Pisanie by Konstanty Sob Gru 11, 2010 9:26 pm

No to akceptuję.
Konstanty
Konstanty
urocza dziewica


Powrót do góry Go down

Urane Pumpkin - Emma Watson Empty Re: Urane Pumpkin - Emma Watson

Pisanie by Merkury Sob Gru 11, 2010 11:09 pm

Heloooł, jeszcze chyba Maureen powinna dostać dar zmieniony, czy nie? ;)
Merkury
Merkury
~ * ~


Powrót do góry Go down

Urane Pumpkin - Emma Watson Empty Re: Urane Pumpkin - Emma Watson

Pisanie by Will Wto Gru 14, 2010 6:33 pm

Ej, to jak jest już to z grawitacją to chyba ten kawałek w charakterze : "wysyła go wtedy w pradawne czasy, gdzie to ludzie polowali na mamuty." nie jest potrzebny ;o
Will
Will
debeściak


Powrót do góry Go down

Urane Pumpkin - Emma Watson Empty Re: Urane Pumpkin - Emma Watson

Pisanie by Maureen Wto Gru 14, 2010 7:17 pm

Ach, usuwam. ^^'
Maureen
Maureen
~ * ~


Powrót do góry Go down

Urane Pumpkin - Emma Watson Empty Re: Urane Pumpkin - Emma Watson

Pisanie by Iss Wto Gru 14, 2010 7:20 pm

A ja myślałam, że to metafora, jak na niego wrzeszczy. O.o
Iss
Iss
~ * ~


Powrót do góry Go down

Urane Pumpkin - Emma Watson Empty Re: Urane Pumpkin - Emma Watson

Pisanie by Maureen Nie Wrz 18, 2011 4:14 pm

Trochę (a nawet cały charakter) zmieniłam <3
Maureen
Maureen
~ * ~


Powrót do góry Go down

Urane Pumpkin - Emma Watson Empty Re: Urane Pumpkin - Emma Watson

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach