Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

1. Eileen i Mato

2 posters

Go down

1. Eileen i Mato Empty 1. Eileen i Mato

Pisanie by Eileen Nie Lut 05, 2012 9:59 pm

1. Eileen i Mato Tumblr_ljigsgFlmE1qft327o1_500
Jedna ściana jest obwieszona marionetkami, większymi i mniejszymi, papierowymi, drewnianymi i glinianymi, a wszystkie wodzą za Tobą wzrokiem.
Eileen
Eileen
~ * ~


Powrót do góry Go down

1. Eileen i Mato Empty Re: 1. Eileen i Mato

Pisanie by Mato Sro Sie 22, 2012 6:13 pm

Jeszcze wczoraj byłam w szpitalu. Dzisiaj już w akademii. Wielki dzień. Ekscytacja wychodziła ze mnie którędy tylko się dało.
Miałam dzielić pokój z dziewczyną o imieniu Eileen. A właściwie to ona miała go dzielić ze mną, w końcu to ja się doprowadzam.
Na schodach parę razy się wywaliłam, zupełnie nie byłam przyzwyczajona do tej sztucznej nogi. Nie czuć jej, ale jednak jest. Aż dziwne, że nie zatrzymali mnie dłużej na tej rehabilitacji... dwa dni to trochę mało...
W końcu doczłapałam się do pokoju numer czternaście, podpunkt jeden. Zapukałam i weszłam. Mojej współlokatorki nie było, za to stały już moje rzeczy. Kartony z ubraniami i gratami, piec gitarowy oraz sama gitara. Ze sobą miałam tylko plecak z kilkoma ubraniami na zmianę, szczoteczką i pastą do zębów, szpitalnym kitlem dla pacjenta (uparłam się, że chcę go zabrać). A, i jeszcze kula. Dostałam tak na kilka pierwszych tygodni z protezą, na wszelki wypadek.
Rzuciłam plecak na łóżko. Zastanawiałam się, czy czekać na swoją współlokatorkę, czy iść pozwiedzać, może kogoś poznam. W końcu wybrałam to drugie.

zt
Mato
Mato
~ * ~


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach