Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Arcyksiążę Rangvald Dorian Luchihan Matrin Ingvar Glücksburg

+3
Ianelle
Sigrid
Ragnvald
7 posters

 :: Relacje

Go down

Arcyksiążę Rangvald Dorian Luchihan Matrin Ingvar Glücksburg  Empty Arcyksiążę Rangvald Dorian Luchihan Matrin Ingvar Glücksburg

Pisanie by Ragnvald Wto Cze 28, 2011 2:32 pm

Rodzina królewska
trochę ułomne rodzeństwo
    χ Sigrid
    χ Felix


Pokrewne dusze
    χ Gerda
    χ James


Cudne niewiasty
    χ Florence
    χ Ana
    χ Gvantsa
    χ Ianelle


Zacni mężowie stanu
    χ Irving
    χ Juliusz
    χ


Inni
    χ Yael i Yves
    χ Vinnie (maluszek, który się wpatrzył w arcyksięcia)
    χ Imogen




Poddani
    χ Norwegowie: Mika, Dimitri,
    χ Inni: Pluton, Delilah, Cook, Ronja, Zoja, Jowisz, Saturn, Maks, Frania



Ostatnio zmieniony przez Ragnvald dnia Wto Cze 28, 2011 3:53 pm, w całości zmieniany 7 razy
Ragnvald
Ragnvald
~ * ~


Powrót do góry Go down

Arcyksiążę Rangvald Dorian Luchihan Matrin Ingvar Glücksburg  Empty Re: Arcyksiążę Rangvald Dorian Luchihan Matrin Ingvar Glücksburg

Pisanie by Sigrid Wto Cze 28, 2011 2:46 pm

ja chcę koniecznie Florencję do pozytywów, bo to przecież następca tronu, a ona kocha takie klimaty arystokracji ponad wszystko; z Dimitrim się nie lubimy zdecydowanie; z Irvingiem za to może się Rangvald kumplować, bo jakoś tak nie wiem, ogarnęci z nich chłopcy; Delilah to nie wiem, ona kocha wszystkich, ty zrób z tym co chcesz; Pluton i Gerda to chyba nigdzie.
Sigrid
Sigrid
dope swag


Powrót do góry Go down

Arcyksiążę Rangvald Dorian Luchihan Matrin Ingvar Glücksburg  Empty Re: Arcyksiążę Rangvald Dorian Luchihan Matrin Ingvar Glücksburg

Pisanie by Ragnvald Wto Cze 28, 2011 2:50 pm

Gerda mogłaby go wspierać, bo ona jest taka oczytana, a on będzie tak daleko od nauki i się chłopiec załamie.
Ragnvald
Ragnvald
~ * ~


Powrót do góry Go down

Arcyksiążę Rangvald Dorian Luchihan Matrin Ingvar Glücksburg  Empty Re: Arcyksiążę Rangvald Dorian Luchihan Matrin Ingvar Glücksburg

Pisanie by Sigrid Wto Cze 28, 2011 2:52 pm

O, okej, dobry pomysł, jej też przyda się jakiś nowy inteligenty ktoś.
Sigrid
Sigrid
dope swag


Powrót do góry Go down

Arcyksiążę Rangvald Dorian Luchihan Matrin Ingvar Glücksburg  Empty Re: Arcyksiążę Rangvald Dorian Luchihan Matrin Ingvar Glücksburg

Pisanie by Ianelle Wto Cze 28, 2011 3:13 pm

Lubi Ianelle jak starszy brat bardzo.

może coś z Gvan?
Ianelle
Ianelle
friendship is magic


Powrót do góry Go down

Arcyksiążę Rangvald Dorian Luchihan Matrin Ingvar Glücksburg  Empty Re: Arcyksiążę Rangvald Dorian Luchihan Matrin Ingvar Glücksburg

Pisanie by Felix Wto Cze 28, 2011 3:26 pm

aneczka jak flo. toż to arystokrata. muszą się lubić xd

skoro gerda ma go wspierać. wszyscy tacy nudni to może chcesz gdzieś wyżej nudną yael?

luke, jowisz, lemon i zoja raczej nie pasują do takiego typa.
Felix
Felix
klękaj śmieciu


Powrót do góry Go down

Arcyksiążę Rangvald Dorian Luchihan Matrin Ingvar Glücksburg  Empty Re: Arcyksiążę Rangvald Dorian Luchihan Matrin Ingvar Glücksburg

Pisanie by Ragnvald Wto Cze 28, 2011 3:38 pm

Ianelle bedzie bardzo lubić pewnie, bo taka mamusia. Nawet nie będzie mu przeszkadzało, że młoda mama, przecież nowe pokolenie mu poddanych robi, nawet im nada obywatelstwo XDD
Z Gvan chętnie COŚ, ale skonkretyzuj się co tak a co nie.
Chcę jeszcze Julka za kolegę, bo on też chyba taki poważny jest?


Yael obok Gerdy. I o czym oni mogą rozmawiać? xddd
Ragnvald
Ragnvald
~ * ~


Powrót do góry Go down

Arcyksiążę Rangvald Dorian Luchihan Matrin Ingvar Glücksburg  Empty Re: Arcyksiążę Rangvald Dorian Luchihan Matrin Ingvar Glücksburg

Pisanie by Felix Wto Cze 28, 2011 3:40 pm

oj wiem o czym by gadali. by się kłócili które jest nudniejsze xd
Felix
Felix
klękaj śmieciu


Powrót do góry Go down

Arcyksiążę Rangvald Dorian Luchihan Matrin Ingvar Glücksburg  Empty Re: Arcyksiążę Rangvald Dorian Luchihan Matrin Ingvar Glücksburg

Pisanie by Yves Wto Cze 28, 2011 3:40 pm

yvkę może lubić, z maksem raczej nie, neptun to nie mam pojęcia, vinnie może uważać go za autorytet XD
a imo... hm...
Yves
Yves
team dimitri


Powrót do góry Go down

Arcyksiążę Rangvald Dorian Luchihan Matrin Ingvar Glücksburg  Empty Re: Arcyksiążę Rangvald Dorian Luchihan Matrin Ingvar Glücksburg

Pisanie by Ragnvald Wto Cze 28, 2011 3:44 pm

kłócili - uuuu, fajniej
może rangvald by chciał z niej jakąś resztkę życia wycisnąć
albo ona mogłaby być zafascynowana, że on murzynki szczepił.

ja myślę, że Rangvald miałby problem, żeby lubić Yves, głównie dlatego, że ona takie strasznie niepoprawne życie prowadzi. Mógłby ją lubić, bo lubi Yael (?), i chcieć naprowadzić na dobrą drogę, może przekonać, że nie musi oddawać zaraz dziecka, by się pozbyć kłopotów.

Imo na pewno będzie lubił, bo lubi Irvinga. Ale Imo jest chyba wstydliwa, a już do arcyksięcia to nie wiem.
Ragnvald
Ragnvald
~ * ~


Powrót do góry Go down

Arcyksiążę Rangvald Dorian Luchihan Matrin Ingvar Glücksburg  Empty Re: Arcyksiążę Rangvald Dorian Luchihan Matrin Ingvar Glücksburg

Pisanie by Ianelle Wto Cze 28, 2011 3:46 pm

Julek za kolegę jak najbardziej.
A Jamesa, to bym widziała w roli prawdziwego przyjaciela Ragnavalda. Ten to dopiero jest nienagannie ułożony, zawsze taktowny, zawsze miły, rozważny taki i wyjątkowy. Pasowali by do siebie.

Zaś z Gvan myślałam o CZYMŚ co zaczęło by się od tego, jaka ona ładna i wyniosła, przeszło na to, że on jest księciem więc warto, bardzo warto się nim interesować.
Ianelle
Ianelle
friendship is magic


Powrót do góry Go down

Arcyksiążę Rangvald Dorian Luchihan Matrin Ingvar Glücksburg  Empty Re: Arcyksiążę Rangvald Dorian Luchihan Matrin Ingvar Glücksburg

Pisanie by Yves Wto Cze 28, 2011 3:48 pm

jakie niepoprawne życie, na dwa miesiące dymek sprowadził ją na złą drogę, trochę pobałamucił, a wszyscy już myślą, że wielka z niej jawnogrzesznica <idzie się pociąć i popłakać w kąciku> ;c
Yves
Yves
team dimitri


Powrót do góry Go down

Arcyksiążę Rangvald Dorian Luchihan Matrin Ingvar Glücksburg  Empty Re: Arcyksiążę Rangvald Dorian Luchihan Matrin Ingvar Glücksburg

Pisanie by Ragnvald Wto Cze 28, 2011 3:51 pm

Ale Rangvald dopiero przyszedł i pewnie mu zaraz ktoś przedstawi kto jest jaki i napewno w pierwszej dziesiątce będzie ciąża Yves i Dymka XDD

Fajnie z Gvanką będzie, fajnie. To pogramy, zobaczymy. <3
Ragnvald
Ragnvald
~ * ~


Powrót do góry Go down

Arcyksiążę Rangvald Dorian Luchihan Matrin Ingvar Glücksburg  Empty Re: Arcyksiążę Rangvald Dorian Luchihan Matrin Ingvar Glücksburg

Pisanie by Go?? Sro Cze 29, 2011 10:17 am

Fitzwilliam- przyjaciel, zdecydowanie przyjaciel
Lidia - może go darzyć uczuciem
Janusz - brzydzi się nim, hahaha
Szatha - lubi, próbuje reformować mu rodzeństwo
Chupa - też lubi
A Harry to nie wiem
Anonymous
Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Arcyksiążę Rangvald Dorian Luchihan Matrin Ingvar Glücksburg  Empty Re: Arcyksiążę Rangvald Dorian Luchihan Matrin Ingvar Glücksburg

Pisanie by Venus Sro Cze 29, 2011 10:30 am

a harry to kumpel, bo myślę, że taki daniel to by sikał, jakby się mógł spotkać z królem, a tu król chce się z nim spotkać i pewnie niegdyś na jakiejś premierze Ragnwald przyszedł i się poznali.
Venus
Venus
królowa śniegu


Powrót do góry Go down

Arcyksiążę Rangvald Dorian Luchihan Matrin Ingvar Glücksburg  Empty Re: Arcyksiążę Rangvald Dorian Luchihan Matrin Ingvar Glücksburg

Pisanie by Tristan Sro Cze 29, 2011 2:39 pm

gdzieś franczeskę wciśnij, innych chyba nigdzie.
Tristan
Tristan
szukam cipki


Powrót do góry Go down

Arcyksiążę Rangvald Dorian Luchihan Matrin Ingvar Glücksburg  Empty Re: Arcyksiążę Rangvald Dorian Luchihan Matrin Ingvar Glücksburg

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 :: Relacje

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach