Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Richard Gecko - Quentin Tarantino

4 posters

Go down

Richard Gecko - Quentin Tarantino Empty Richard Gecko - Quentin Tarantino

Pisanie by Go?? Pią Gru 31, 2010 3:52 pm

Czyli Katarzynka puszcza wodze sadystycznej części jej fantazji i oddaje hołd jednemu ze swoich najukochańszych reżyserów.

Imię i nazwisko: Richard Gecko (Richard + Gecko = Ricco, chyba logiczne, nie? )

Wiek: 30 lat

Wygląd: (Quentin Tarantino) Brzydki, ale fajny.

Richard Gecko - Quentin Tarantino QuentinTarantino

Charakter: Richarda nie trzeba bliżej poznawać, by móc powiedzieć, ze to skurwiel pierwszej klasy bez drugiego dna. Prostolinijny, chamski, nie baczy na słowa, mózg ma wiadomo w jakim miejscu (nie Pokemonku, nie w łokciu). Bije szybciej niż myśli. Ma manię mniejszości dlatego wiecznie musi poniżać innych, no może oprócz swojego brata, Setha i Braci Hednanów, ale tylko dlatego, ze ma zamiar zająć ich miejsce. A wracając do poniżania innych... Gecko lubuje się w torturowaniu i jest w tym mistrzem, wykorzystuje do tego nie tylko swój talent, ale też zwykłe, ludzkie, wyuczone zdolności. Nie szanuje nikogo i traktuje tez wszystkich bez szacunku, no może czasem jest milszy, ale uznaje wtedy siebie za słabeusza i przy następnym spotkaniu dana osoba nie może mieć pewności czy Richard nie zrobi jej 'niespodzianki'. jednakże, jest nieco ludzki, uwielbia Madonnę, stare, porządnie, PRAWDZIWE disco, a nie te marne podróby co są 'tworzone' teraz. No i strasznie tęskni za latami osiemdziesiątymi. Ah... pamiętacie Richarda Gecko z From Dusk Till Dawn - on jest gorszy. Twisted Evil

Talent: kontrolowanie procesów zachodzących w organizmie

Historia: Richard urodził się w zwykłej, patologicznej rodzinie (nie, jedno nie wyklucza drugiego). Dwójka synów, matka ćpająca niepracująca, ojciec pijak i skurwiel ale chociaż jakiś grosz do domu przyniósł. Seth i Richard usamodzielnili się bardzo szybko, jeden miał 13 lat drugi 10. Seth jako starszy dowodził podczas ich ucieczki z domu, on też jako pierwszy odkrył swą moc, równie milusią co brat. Richard zawsze czuł się gorszy i pewnie przez to trochę bardziej mu się poprzestawiało niż miał zryte w głowie od początku. No bo w końcu, który trzynastolatek gwałci dziewczynkę poznaną na stacji benzynowej? Niezły pojeb z niego nie? I na tamtej nie zaprzestał. W wieku 23 lat był najbardziej poszukiwanym, bestialskim gwałcicielem Ameryki Północnej. Jego brat nie był gorszy, tylko różnica była taka, ze mordował. W trakcie podróży po Stanach, Meksyku, Argentynie i Brazylii nauczył się portugalskiego, hiszpańskiego, nieco włoskiego - debilem nie jest. Polubił też historię, wszelkie kroniki i opasłe tomiszcza opisujące losy władców od tamtej pory pochlania kilogramami. Nie myślcie sobie, że bracia nie próbowali się ustatkować. Pod zmienionymi nazwiskami próbowali 'normalnie żyć' z dwiema przemiłymi bliźniaczkami na wybrzeżu Florydy. Jednakże, instynkty Setha i Richarda nie zostały uśpione, a obie panienki okazały się sukami, martwymi, gdy bracia dowiedzieli się o ich spiskowaniu i puszczaniu się na prawo i lewo. Oczywiście przed dokonaniem aktu mordu obaj sobie nieźle na nich poużywali. Obrzydliwe zboczeńce. Z USA udali się do meksyku. A wiecie co jest w Meksyku?
...Meksykańce.
Niedługo i oni poznali noże i spluwy braci Gecko, a także pięści, kolana, nogi i inne części ich ciał. Jeśli chodzi o te inne części piękne Meksykanki poznały je bardzo dokładnie.
W końcu, gdzieś w Illinois, gdy polowali na aligatora* spotkali jednego z Defrost, który zaproponował im współpracę. W Stanach nie mogli już znaleźć sobie miejsca gdzie nikt by ich nie rozpoznał więc uznali, ze podróż do Europy to dobry pomysł. Zanim jednak zamieszkali na stałe w Norwegii bawili się trochę z 'ziomkami' w Irlandii. Po jakimś czasie Bracia Gecko zostali lewą ręką Toma, Hedmanowie natomiast prawa. Teraz, Seth jest prawą ręka Braci, a Gecko lewą. Hednamowei lekceważą siłę braci Gecko, a że to bardzo zła taktyka w stosunku do dwóch psycholi przekonają się niedługo.

*(Szwagier patrz jaka franca!)

Grupa: kontrola (Jas kazała nadużywać władzy to to robię XD )

Poziom zaawansowania: Zaawansowany
Anonymous
Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Richard Gecko - Quentin Tarantino Empty Re: Richard Gecko - Quentin Tarantino

Pisanie by Zoja Pią Gru 31, 2010 3:58 pm

Strasznie krótko, ale i tak mi się podoba. I jeszcze aligator <3
Zoja
Zoja
wielkie mi halo


Powrót do góry Go down

Richard Gecko - Quentin Tarantino Empty Re: Richard Gecko - Quentin Tarantino

Pisanie by Go?? Pią Gru 31, 2010 4:18 pm

potem rozpiszę, nie mogłam po prostu dłuzej go ukrywać XD
Anonymous
Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Richard Gecko - Quentin Tarantino Empty Re: Richard Gecko - Quentin Tarantino

Pisanie by Yves Sob Sty 01, 2011 12:56 pm

dopisałam cośtam

akceptnijcie mnie, bo moje pojebany pomysły zaczęły mnie przerastać i nie potrafiłam ich przelać na literki XD
Yves
Yves
team dimitri


Powrót do góry Go down

Richard Gecko - Quentin Tarantino Empty Re: Richard Gecko - Quentin Tarantino

Pisanie by Luke Sob Sty 01, 2011 12:59 pm

No okej, okej.

akcept

Czemu kolejna karta bez urodzin?


Ostatnio zmieniony przez Luke dnia Sob Sty 01, 2011 1:00 pm, w całości zmieniany 1 raz
Luke
Luke
skajłoker


Powrót do góry Go down

Richard Gecko - Quentin Tarantino Empty Re: Richard Gecko - Quentin Tarantino

Pisanie by Yves Sob Sty 01, 2011 1:00 pm

żadnych ochów nad mym gwałcicielem... ranisz me uczucia TTTTT___TTTTT
Yves
Yves
team dimitri


Powrót do góry Go down

Richard Gecko - Quentin Tarantino Empty Re: Richard Gecko - Quentin Tarantino

Pisanie by Mikaela Sob Sty 01, 2011 1:14 pm

no, okeeej. masz akcepta <3

ale twoja postać napawa mnie lękiem -_-"
Mikaela
Mikaela
mommy


https://utalentowani.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Richard Gecko - Quentin Tarantino Empty Re: Richard Gecko - Quentin Tarantino

Pisanie by Yves Sob Sty 01, 2011 1:27 pm

mhihihihih XD
Yves
Yves
team dimitri


Powrót do góry Go down

Richard Gecko - Quentin Tarantino Empty Re: Richard Gecko - Quentin Tarantino

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach