Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Lidia Grysko - Nicole Fox

5 posters

Go down

Lidia Grysko - Nicole Fox  Empty Lidia Grysko - Nicole Fox

Pisanie by Lidia Sro Mar 23, 2011 5:16 pm

Imię i nazwisko: Lidia Grysko

Wiek: 18 lat

Data urodzenia: 6 czerwca

Wygląd: Dziewczyna o ognistych rudych włosach sięgających połowy ud. Blada.

Lidia Grysko - Nicole Fox  ANTMs-Nicole-Fox-Models-for-Heritage-1981

Charakter: 18 letnia Lidia jest... jest po prostu przerażona ogromem świata i konsekwencjami swojego istnienia. Najczęściej milczy i siedzi w kącie. W duszy pragnie być jak inne dziewczyny, cieszyć się chłopcami i strojami. Wszystko przeżywa pierwszy raz - każde wydarzenie opisuje skrupulatnie w swoim pamiętniczku. Lubi zaszyć się przy kominku, założyć ukochany dres i słuchać muzyki. Przez czas osamotnienia nauczyła się grać na gitarze, lata ćwiczeń doprowadziły ją do perfekcji. W głębi duszy chce przełamać swój strach i zostać tancerką. Gdy jest sama w pokoju, wyłącza światło i tańczy do radiowej muzyki. Tak naprawdę nie cierpi jej. Niestety jej ulubione zespoły nie nadają się do chaotycznych pląsów. Zna kawałki AC/DC, Red Hotów na pamięć, nie gardzi Dżemem i Janis Joplin. Lidka jest bezwarunkowo zakochana w dziełach Jane Austen i Thomasa Harrisa. Urokliwa obserwatorka, ma naprawdę niewielu prawdziwych przyjaciół. Łatwo zauważyć, że jest trochę upośledzona emocjonalnie, trudno nawiązać jej kontakty. Kiedy wygłosi swoje odważne zdanie potrafi za minutę uciec z płaczem. Marzy o wielkiej miłości rodem z książki. Ubiera się bardzo kobieco, zgodnie z czasopismami mody i najnowszymi trendami. Jej prywatnym fetyszem są męskie koszule i ich zapach. Nieustannie nosi przy sobie czarny notes i długopis aby mogła napisać to czego nie może powiedzieć. Biedactwo mogłaby powstrzymać wojny jednym zdaniem ale nienawidzi wtrącać się w sprawy świata. Jeśli wygrają rebelianci to co stanie się z biednym dyktatorem? Miałaby człowieka na sumieniu. Przerosłaby ją ta sytuacja. Nie wykorzystuje talentu dla siebie, zrobiła tak tylko raz kiedy nie miała pieniędzy na cudowną sukienkę w kwiatki ( kolejna obsesja). A potem nie wychodziła z pokoju przez tydzień przez wyrzuty sumienia. Posłuszna. Karna. Za wszelką cenę chce nauczyć się malować paznokcie u prawej ręki. Jest leworęczna. Uwielbia dmuchać bańki.

Talent: Wszystko co powie natychmiast staje się prawdą.

Historia: Letniej nocy przy bramie znaleziono dziecko owinięte w kocyk, jakaś kobieta zostawiła je i skazała na łaskę Rezydencji. Mała Lidia rosłą jak normalne dziecko, otoczona przyjaźnią opiekunów i dobrocią młodych uczniów. Wszyscy uważali tą rudą wiewiórkę za swoistą maskotkę Rezydencji. Dziwaczność ludzi mieszkających w domu nie przeszkadzała jej, wręcz przeciwnie - uważała to za porządek rzeczy. Sadzenie kwiatów z władającymi ziemią czy ładna pogoda tworzona przez opiekunki to coś zwykłego, przeciętnego. Myślała, że wszyscy na świecie są tacy. Inność? To słowo nie istnieje w języku pięciolatki. Tak się złożyło, iż rozkapryszona dziewczynka miała hodowlę biedronek. Słoik, robal w środku itd. Niesamowite, nie? Boża krówka została przygnieciona i wyzionęła ducha na co dziewczę zareagowało płaczem. Przypadkiem wymsknęło jej się życzenie o powrocie biedronki do zdrowia. Całkiem niewinne i dziecinne. Na oczach opiekunów biedronka ożyła, w ten sposób objawił się talent młodej. Niestety uznano ją za groźną dla otoczenia przynajmniej dopóki jest dzieckiem. Przy pomocy kontrolerów tłumaczono jej i wpajano nieustannie reguły, trwało to do 16 roku życia. Została zastraszona całkowicie i podporządkowała się woli władz. Zastraszona to złe słowo. Bardziej wytresowana. Szesnastoletnia Lidia po raz pierwszy przeciwstawiła się opiekunom. Poważna, cicha i blada chciała odkryć świat. Tyle razy pouczano ją o konsekwencjach, że zaczęła zachowywać się jak staruszka. Na szczęście to minęło. Lidia bardzo powoli adaptuje się w nastoletnim świecie, wszystko ją przeraża. Każde słowo może być ostatnim.
Grupa: Inni

Poziom zaawansowania: Zaawansowany.
Lidia
Lidia
team justin


Powrót do góry Go down

Lidia Grysko - Nicole Fox  Empty Re: Lidia Grysko - Nicole Fox

Pisanie by Neptun Sro Mar 23, 2011 7:15 pm

icoteraz i coteraz cozdenatem? o_O

Jestem na nie.
Raz: za dużo bab mamy.
Dwa: Grainne porzuciłaś więc może kolejną babkę porzucisz i teraz.
Trzy: zbyt wymyślna moc.
Cztery: no i to mieszkanie od kołyski w Rezydencji i jeszcze to 'tresowanie'?. pff...

Jeśli zabrzmiało to jakoś sucho to przepraszam, ale nie chciałam się rozpisywać, żeby nic nie umknęło w natłoku słów ;3


Ostatnio zmieniony przez Neptun dnia Sro Mar 23, 2011 7:27 pm, w całości zmieniany 2 razy
Neptun
Neptun
team yael


Powrót do góry Go down

Lidia Grysko - Nicole Fox  Empty Re: Lidia Grysko - Nicole Fox

Pisanie by Ana Sro Mar 23, 2011 7:25 pm

Mówione było, że nie da rady by taka postać przeszła.

Nawet miałam się tu nie odzywać.
Ana
Ana
księżniczka


Powrót do góry Go down

Lidia Grysko - Nicole Fox  Empty Re: Lidia Grysko - Nicole Fox

Pisanie by Lidia Sro Mar 23, 2011 7:55 pm

Neptun napisał:icoteraz i coteraz cozdenatem? o_O

Jestem na nie.
Raz: za dużo bab mamy.
Dwa: Grainne porzuciłaś więc może kolejną babkę porzucisz i teraz.
Trzy: zbyt wymyślna moc.
Cztery: no i to mieszkanie od kołyski w Rezydencji i jeszcze to 'tresowanie'?. pff...

Jeśli zabrzmiało to jakoś sucho to przepraszam, ale nie chciałam się rozpisywać, żeby nic nie umknęło w natłoku słów ;3

Pierwszego zdania nie ogarniam.
1. Wypada mi teraz babsztyl, swobodniej się czuję w kobietach jakby co tam: baba facet baba facet i teraz baba
2. Grainne porzuciła, bo nie była przemyślana, totalnie jej nie lubiłam. Przepraszam za to, każdy popełnia błędy.
3. Tu akurat nie wydaje mi się, szczególnie, że wyraźnie jest napisane i używa jej mało.
4. Nie ma takiej postaci jeszcze, to może być ciekawe. I to tresowanie to źle sformułowałam. Chodziło mi o większy tok nauki, szczególnie jeśli chodzi o konsekwencje.

Ana: Rozmawiałam z Miką i miała nie przejść: postać więziona miała nie przejść, taka z zakazem wy łażenia z rezydencji też.
Lidia
Lidia
team justin


Powrót do góry Go down

Lidia Grysko - Nicole Fox  Empty Re: Lidia Grysko - Nicole Fox

Pisanie by Neptun Sro Mar 23, 2011 8:00 pm

Pierwszego zdania nie musisz ogarniać to cytat z Nowych Szat Króla.

A co do reszty to nadal jestem na nie, zdecydowanie za dużo bab mamy. Nawet umieściłam na głównej ogłoszenie z tym związane.
I nie chodzi o to, ze wypada Ci babka teraz do zrobienia tylko o to, że zaczynamy mieć harem tutaj, niewielu facetów i od groma bab, naprawdę tak fajnie się gra gdy z forum aż wyciekają estrogeny i progesteron?
Neptun
Neptun
team yael


Powrót do góry Go down

Lidia Grysko - Nicole Fox  Empty Re: Lidia Grysko - Nicole Fox

Pisanie by Lidia Sro Mar 23, 2011 8:03 pm

Wiem właśnie zobaczyłam. Proszę wybaczcie tą płeć już, ruda bida będzie ciekawa ^^"
Wiem, że fajnie się gra jak jest po równo.
Ładnie proszę. Ślicznie proszę. Więcej przymiotników nie znam Lidia Grysko - Nicole Fox  361350748
______________
Znajdźmy jakiś złoty środek, na forum powinni czuć się dobrze wszyscy - użytkownicy i admini.
Lidia
Lidia
team justin


Powrót do góry Go down

Lidia Grysko - Nicole Fox  Empty Re: Lidia Grysko - Nicole Fox

Pisanie by Elisa Czw Mar 24, 2011 10:29 am

Mi się nie podoba tylko ta moc.
Tak napomknę, chociaż nie musicie brać mojego zdania do siebie <3
Elisa
Elisa
team dimitri


Powrót do góry Go down

Lidia Grysko - Nicole Fox  Empty Re: Lidia Grysko - Nicole Fox

Pisanie by Tristan Czw Mar 24, 2011 2:43 pm

Wtrącę się, bo mam pytanie.
Jak na przykład ta Lidia powie, że ktoś jest brzydki to się robi brzydki? Nie czaję. Muszą być jakieś granice, bez przesadyzmu, ludziska.
Tristan
Tristan
szukam cipki


Powrót do góry Go down

Lidia Grysko - Nicole Fox  Empty Re: Lidia Grysko - Nicole Fox

Pisanie by Go?? Czw Mar 24, 2011 2:46 pm

Nie to jest niemożliwe. Takie rzeczy jak np. piękność są dla każdego inne, to samo z uczuciami. Nie ma też opcji: Mam talent taki sam jak Tristan- wtedy nie wróci do swojego talentu, prawda ? Wszystko co związane z mocą/uczuciami typu miłość i nienawiść jej nie dotyczy.
Anonymous
Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Lidia Grysko - Nicole Fox  Empty Re: Lidia Grysko - Nicole Fox

Pisanie by Ana Czw Mar 24, 2011 3:18 pm

Ta moc nie przejdzie, nie ma bata.

Poza tym jak się ustala to jednak najpierw się dowiaduje, czy będzie się mogło zrobić taką postać, a nie informuje, że taka postać będzie i co my na to. Bomba.
Ana
Ana
księżniczka


Powrót do góry Go down

Lidia Grysko - Nicole Fox  Empty Re: Lidia Grysko - Nicole Fox

Pisanie by Lidia Czw Mar 24, 2011 4:18 pm

Szkoda, że tak ciekawy i fabularny talent nie przejdzie.
A pytałam się o zgodę dot. postaci, z Miką stiwredziłyśmy abym potem robiła i ew. coś się poprawi. Zresztą to postać jak każda inna a dostałam pozwolenie na jej zrobienie od Effy i Miki.
A spełnianie pragnień dot. rzeczy materialnych.
Lub Wszystko co powie natychmiast staje się prawdą, o ile dotyczy rzeczy materialanych.

Lidia
Lidia
team justin


Powrót do góry Go down

Lidia Grysko - Nicole Fox  Empty Re: Lidia Grysko - Nicole Fox

Pisanie by Neptun Czw Mar 24, 2011 7:15 pm

Eh... mam już dość.

Bierz sobie tą postac, ale na następne masz szlaban.

A WSZYSCY STARZY GRACZE MAJĄ SZLABAN NA KOBIETY.










Lidia Grysko - Nicole Fox  344971
Neptun
Neptun
team yael


Powrót do góry Go down

Lidia Grysko - Nicole Fox  Empty Re: Lidia Grysko - Nicole Fox

Pisanie by Go?? Czw Mar 24, 2011 7:17 pm

KOCHAM WAS. KOCHAM WAS.KOCHAM WAS.KOCHAM WAS.KOCHAM WAS Lidia Grysko - Nicole Fox  2774444739
Anonymous
Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Lidia Grysko - Nicole Fox  Empty Re: Lidia Grysko - Nicole Fox

Pisanie by Neptun Czw Mar 24, 2011 7:19 pm

ja cie nie - -'
Neptun
Neptun
team yael


Powrót do góry Go down

Lidia Grysko - Nicole Fox  Empty Re: Lidia Grysko - Nicole Fox

Pisanie by Lidia Czw Mar 24, 2011 7:52 pm

Jeszcze raz dziękuję i przepraszam za bycie takim okropnie upartym ciołkiem.
Lidia
Lidia
team justin


Powrót do góry Go down

Lidia Grysko - Nicole Fox  Empty Re: Lidia Grysko - Nicole Fox

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach