Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kleopatra Tatenen - Rosie Huntington-Whiteley

5 posters

Go down

Kleopatra Tatenen - Rosie Huntington-Whiteley Empty Kleopatra Tatenen - Rosie Huntington-Whiteley

Pisanie by Kleopatra Sob Kwi 14, 2012 8:29 pm

Imię i nazwisko: Kleopatra Bastet Izolda Julia Tatenen

Wiek: 20

Data urodzenia: 5.08

Wygląd: Jaka jest, każdy widzi.

Kleopatra Tatenen - Rosie Huntington-Whiteley Tumblr_m1r361KCJL1qbqma2o1_500_large

Charakter: Są dwie Kleosie. Znaczy jedna też czasem jest, ale rzadko, i wtedy trochę nie wiadomo co z nią robić. No bo znajomi tej lepszej się jej boją, a znajomi tej gorszej się z niej śmieją. Więc jak jest pojedyncza, to jest w sumie całkiem normalna, tylko trochę samotna. I łączy w sobie cechy obu.
Ta lepsza Kleosia nie jest tak całkiem kryształowo czysta. To znaczy, przejęła większość tych sympatycznych cech, ale to nie oznacza, że jest jakaś całkiem mdła, czy coś. Kleosia (tak możecie na nią mówić) jest miła, uczynna, pomocna i ma grzecznych przyjaciół. Lubi piec ciasteczka, czyta książki, ubiera się w sukienki za kolano, nie przesadza z makijażem, umie robić fondue, maluje dzbanki, wyszywa, haftuje, układa puzzle, ogląda witraże, czyta o kocie Schrodingera, uczy się języków, dzwoni do rodziców, wypełnia swoje obowiązki, pije herbatkę w filiżankach, nie kładzie się spać po 23, uśmiecha się, prawi komplementy koleżankom, jest romantyczna, zatapia się w marzeniach, szuka swojego księcia z bajki.
Ta gorsza Kleos... Cleo, śmieciu! nie jest całkiem zła, tak do szpiku kości. Ma dużo ciekawych zainteresowań, na przykład planowanie zabójstwa z premedytacją, łażenie na imprezy, picie, palenie, różne takie, o których Kleosia się nie wypowie, bo nie wypada, wykradanie dzieciom frytków, kupowanie krwistoczerwonych szminek, łażenie w niezwykle wysokich obcasach, nie wyciąganie łyżeczki z kubka, podrywanie, pisanie po ścianach nieprzyzwoitych słów, siedzenie na kominie, podkreślanie swoich walorów estetycznych, robienie kompletnego bałaganu, zwalanie obowiązków na tą drugą, obgadywanie tej drugiej, szczerzenie się, wyzywanie, owijanie sobie jadowitych wężów wokół szyi i inne takie wspaniałe.

Talent: rozdwaja się na dwie różne dziewczyny, chociaż o takim samym wyglądzie

Historia: Urodziła się w Egipcie jako jedynaczka, jej rodzice rozwiedli się, kiedy miała pięć lat. Trafiła do ojca, matka znalazła sobie jakiegoś Araba i nawet nie interesowała się odwiedzaniem jej. Żyła sobie spokojnie, a jak miała trzynaście lat, okazało się, że ma rozdwojenie jaźni. Niefajnie. Ojciec spanikował, i chciał ją oddać jakiemuś facetowi za dwa wielbłądy i lamę, ale się wszystko wydało i jednak tej lamy nie dostał. Szkoda. Kleopatrze było w sumie wszystko jedno, miała jednego przyjaciela. Znaczy dwóch, ale po jednym dla każdej, jeden to był zaklinacz wężów, a drugi szkicował ludzi na środku miasta. Dopasujcie sobie. No i można byłoby powiedzieć, że nic wielkiego, poza tym, że raz ją prawie zeżarł dromader, raz zgubiła się na pustyni, raz zjadła mrówkę i raz widziała wisielca, ale kto by się tym przejmował i chciał to epicko opisywać. No i pewnego dnia, jak miała piętnaście lat, zobaczyła siebie. Na początku myślała, że to lustro (wiecie, zdarza się), ale co robi lustro na środku wydmy? No i się wydało, trudno powiedzieć, kiedy doszło do rozdzielenia się. Zjawili się utalentowani, bo to trochę niefajne być dwoma osobami naraz. Niby ma się złączyć, ale nic dobrego na razie z tego nie wynika. Wkurzające jest to, że nawet kiedy są daleko, znają swoje myśli i wiedzą, co robi ta druga. Więc czasem Kleosia się czerwieni, chociaż nic takiego się nie dzieje. I wtedy wiadomo, że Cleo śmieciu! znalazła sobie nowego kolegę. Czyli jest tu od czterech lat, ta da!
Grupa: inni

Poziom zaawansowania: słaby
Kleopatra
Kleopatra
~ * ~


Powrót do góry Go down

Kleopatra Tatenen - Rosie Huntington-Whiteley Empty Re: Kleopatra Tatenen - Rosie Huntington-Whiteley

Pisanie by Ginnie Nie Kwi 15, 2012 12:38 pm

BOŻE JESTEM NAJGŁUPSZĄ OSOBĄ NA ŚWIECIE.
Chciałam tą typiarę i myślałam, że jej nikt nie weźmie, więc nie zaklepałam.
Kurwa.
Jezuuuuuu, zabije mnie kiedyś moja głupota.
Ginnie
Ginnie
~ * ~


Powrót do góry Go down

Kleopatra Tatenen - Rosie Huntington-Whiteley Empty Re: Kleopatra Tatenen - Rosie Huntington-Whiteley

Pisanie by Dylan Nie Kwi 15, 2012 12:39 pm

A ja nie wiem co zrobić z tą Marysią :///
Dylan
Dylan
chillout


Powrót do góry Go down

Kleopatra Tatenen - Rosie Huntington-Whiteley Empty Re: Kleopatra Tatenen - Rosie Huntington-Whiteley

Pisanie by Nessie Nie Kwi 15, 2012 12:42 pm

BIJ ZABIJ
Nessie
Nessie
transformers


Powrót do góry Go down

Kleopatra Tatenen - Rosie Huntington-Whiteley Empty Re: Kleopatra Tatenen - Rosie Huntington-Whiteley

Pisanie by Dylan Nie Kwi 15, 2012 12:43 pm

Albo ty znów obiecaj, że będziesz grać ;c
Dylan
Dylan
chillout


Powrót do góry Go down

Kleopatra Tatenen - Rosie Huntington-Whiteley Empty Re: Kleopatra Tatenen - Rosie Huntington-Whiteley

Pisanie by Nessie Nie Kwi 15, 2012 12:45 pm

nie mogę obiecać, ja się ogarnęłam i nie będę obiecywać, że będę grać
znaczy grać będę
pytanie ile
ŻYCIE
chyba go jednak wezmę na to wesele
tylko jak na to z nim pójdę, to potem chyba będę dostawać zaproszenia z osobą towarzyszącą, i co wtedy?
brać go czy nie ><
Nessie
Nessie
transformers


Powrót do góry Go down

Kleopatra Tatenen - Rosie Huntington-Whiteley Empty Re: Kleopatra Tatenen - Rosie Huntington-Whiteley

Pisanie by Dylan Nie Kwi 15, 2012 12:47 pm

Rolling Eyes

akcept
Dylan
Dylan
chillout


Powrót do góry Go down

Kleopatra Tatenen - Rosie Huntington-Whiteley Empty Re: Kleopatra Tatenen - Rosie Huntington-Whiteley

Pisanie by Nessie Nie Kwi 15, 2012 12:47 pm

NO POMÓŻ MI TO DOJRZAŁA DECYZJA :CCC
Nessie
Nessie
transformers


Powrót do góry Go down

Kleopatra Tatenen - Rosie Huntington-Whiteley Empty Re: Kleopatra Tatenen - Rosie Huntington-Whiteley

Pisanie by Dylan Nie Kwi 15, 2012 12:55 pm

Sorry, jestem Dawid, mam prawie dziesięć lat i nie potrafię podejmować takich decyzji Kleopatra Tatenen - Rosie Huntington-Whiteley 2830472478
Dylan
Dylan
chillout


Powrót do góry Go down

Kleopatra Tatenen - Rosie Huntington-Whiteley Empty Re: Kleopatra Tatenen - Rosie Huntington-Whiteley

Pisanie by Nessie Nie Kwi 15, 2012 12:56 pm

><
Nessie
Nessie
transformers


Powrót do góry Go down

Kleopatra Tatenen - Rosie Huntington-Whiteley Empty Re: Kleopatra Tatenen - Rosie Huntington-Whiteley

Pisanie by Ginnie Nie Kwi 15, 2012 1:36 pm

BIERZ <3
Ginnie
Ginnie
~ * ~


Powrót do góry Go down

Kleopatra Tatenen - Rosie Huntington-Whiteley Empty Re: Kleopatra Tatenen - Rosie Huntington-Whiteley

Pisanie by Gerda Nie Kwi 15, 2012 1:37 pm

haha ej ja mam ten sam problem, do dzisiaj muszę zdecydować czy chcę wziąć osobę towarzyszącą czy nie, i z jednej strony nie chcę rozczarować kumpla, że się go wstydzę czy coś, ale z drugiej to chyba nie chcę żeby moja rodzina pomyślała że to jakaś moja wielka miłość:<

haha, i jak marysia robi postacie, to ja wtedy poprawiam sobie samoocenę, że może to nie jest aż takie bez sensu jak ja robię nowe postacie, bo mi się zawsze wydaje, że nie powinnam robić bo to ja mało gram:*
Gerda
Gerda
jestem cnotką


Powrót do góry Go down

Kleopatra Tatenen - Rosie Huntington-Whiteley Empty Re: Kleopatra Tatenen - Rosie Huntington-Whiteley

Pisanie by Kleopatra Nie Kwi 15, 2012 1:39 pm

SPADUFA, właśnie mi obniżyłaś samoocenę, bo mi się przypomniało jakie mam w porównaniu z wami beznadziejne postacie DZIĘKI WIELKIE

ej, no zależy do kogo idziesz, bo jak masz sama siedzieć to go lepiej weź i lejcie na tych, co będą myśleć o wielkich miłościach
Kleopatra
Kleopatra
~ * ~


Powrót do góry Go down

Kleopatra Tatenen - Rosie Huntington-Whiteley Empty Re: Kleopatra Tatenen - Rosie Huntington-Whiteley

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach