Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Klub Pojedynków

+13
Sofie
Mercedes
Lie
Horka
Maxim
Ethan
Venus
Elliot
Fangora
Gerda
Jackie
Yves
Mikaela
17 posters

 :: Organizacja :: Organizacja :: Inne

Go down

Klub Pojedynków Empty Klub Pojedynków

Pisanie by Mikaela Nie Gru 04, 2011 7:44 pm


Klub Pojedynków Tumblr_llk5k8IG7j1qfkex5o1_500




Wiele osób wyraziło chęć na to by odbyć jakieś fabularne spotkanie grupowe, w czasie którego moglibyśmy pobawić się talentami naszych postaci. Jednak padł również inny pomysł, który może wydawać się odrobinę lepszy, a to dlatego, że nie ogranicza się on do jednej grupy. Ten pomysł to... ZORGANIZOWANIE KLUBU POJEDYNKÓW. Wiem, że nazwa nieodłącznie kojarzy się z Klubem Lockharta z Pottera, ale nie zupełnie tak to będzie wyglądać. Nie zakładajcie mylnie, że spotkania klubu będą odbywać się na podeście i będą tam toczone jedynie walki. To coś zupełnie innego.

Zanim jednak opiszemy dokładne zasady działania Klubu, skupmy się na tym jakie fabularne korzenie ma on w historii Rezydencji.


    W latach pięćdziesiątych poprzedniego wieku w Rezydencji funkcję opiekuna zmiennokształtnych sprawował niejaki Ken Foster. Ken posiadał talent, który w wielkim skrócie można opisać jako zamienianie się w człowieka-skałę. Wpadł on na pomysł, by w odrobinę inny sposób zmotywować młodzież do ćwiczeń nad ich umiejętnościami niż nudne jednostajne powtórki tych samych czynności. Na początku to miał być jednorazowy konkurs, który polegał na podzieleniu młodzieży na grupy i wyznaczeniu im konkretnego zadania. Lecz gdy okazało się, że konkurs zyskał tak wiele zainteresowania, postanowiono otworzyć Klub Pojedynków. Działał on okrągłe pięć lat, a z każdym rokiem zadania stawały się coraz bardziej niebezpieczne, co roku obejmowały swoim zasięgiem większe tereny, aż w końcu wymknęły się spod kontroli. I Klub zamknięto.
    Po wielu latach postanowiono jednak spróbować jeszcze raz. Pomysł ten narodził się z prostego powodu: brak postępu w opanowywaniu swoich talentów przez młodych rezydentów. A taki stan rzeczy jest niebezpieczny, gdy weźmiemy pod uwagę to co się aktualnie dzieje się w Deforst. Oni rosną w siłę, a my stoimy w miejscu. Nie może tak być.


Czyli jak dokładnie mają wyglądać spotkania w Klubie Pojedynków?

Oczywiście pierwsze spotkanie będzie czysto zapoznawcze i będzie miało za zadanie przedstawienie tego co wolno, a czego nie. Podczas pierwszego spotkania również zostaną wylosowane pierwsze pojedynkujące się osoby, które wcześniej wyraziły chęć wzięcia udziału w tym wszystkim.
Zostanie wyznaczona data ich pojedynku i pozostaje jedynie uzbroić się w cierpliwość.

A co z samą walką? Na czym będzie polegała?

To już zależy od tego jaki talent będą posiadać osoby pojedynkujące się. Czyli konkretniej mówiąc pojedynek nie do końca może dotyczyć walki na pięści. Czasami wszystko może zależeć od zupełnie nieprzewidywalnych umiejętności, ale z pewnością związanych z talentami.



Miło by mi było jakbyście skomentowali ten pomysł. Powiedzieli mi co ewentualnie można by było poprawić. I tak wstępnie powiedzieli, czy któraś z waszych postaci by chciała wziąć udział. Ale nie róbcie zbyt wielkiego spamu. Konkretnie się wypowiadajcie.
Mikaela
Mikaela
mommy


https://utalentowani.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Klub Pojedynków Empty Re: Klub Pojedynków

Pisanie by Yves Nie Gru 04, 2011 8:06 pm

Klub Pojedynków 354624825
świetny pomysł, tylko nie wiem kto z moich miałby iść, nie nadają sie na takie rzeczy, chujowe moce XD
Yves
Yves
team dimitri


Powrót do góry Go down

Klub Pojedynków Empty Re: Klub Pojedynków

Pisanie by Jackie Nie Gru 04, 2011 8:12 pm

ja też uważam, że to super pomysł. o.
najchętniej to by aurelio poszedł, bo on by ze swoim super-umysłem wszystkich pokonał, muahaha
Jackie
Jackie
team justin


Powrót do góry Go down

Klub Pojedynków Empty Re: Klub Pojedynków

Pisanie by Gerda Nie Gru 04, 2011 8:27 pm

świetny pomysł!

szkoda, że moje postacie mają takie bezużyteczne i słabe moce xd
Gerda
Gerda
jestem cnotką


Powrót do góry Go down

Klub Pojedynków Empty Re: Klub Pojedynków

Pisanie by Yves Nie Gru 04, 2011 8:49 pm

piona żulu!
Yves
Yves
team dimitri


Powrót do góry Go down

Klub Pojedynków Empty Re: Klub Pojedynków

Pisanie by Mikaela Nie Gru 04, 2011 9:05 pm

Moim zdaniem u Kachy nadawali by się: Yves, Eljas i Thor (oczywiście ze względu na ich moce, a nie charaktery)
Natomiast u Juli: Gerda i Dorian

Ze swojej strony dodam, że ja mam gamę postaci które są chętne. Saturnaaa, Merceeedes, Justinaaa, Mikęęę, Elliotaaa no i Briana na prowadzącego xD
Mikaela
Mikaela
mommy


https://utalentowani.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Klub Pojedynków Empty Re: Klub Pojedynków

Pisanie by Fangora Pon Gru 05, 2011 4:32 am

ale, ze jakie zadania C:
chyba nie do końca łapię na czym to by miało polegać.
Staje osoba A i B i sie tłuką? Czy mają zrobić to i tamto i kto pierwszy ten wygrał?

Jak się mają tłuc to może być fajnie, chociaż podejrzewam, że szybko zaniechamy tych pojedynków >.< bo znowu nikomu nie bedzie się chciało i beda problemy z tym kto ma wygrać i takie tam. Na HD i SH takie coś było. Pamietasz Kacha? xD I w sumie trochę niewypał, ale mam nadzieję, że tu będzie lepiej!

Jak to mają być zadania (?) to nie wiem, bo nie wiem o co mialoby w nich chodzic xD

ogólnie jestem nastawiona pozytywnie i do pojedynków nominuję wszystkich moich z niższym poziomem mocy. Fangora, Charlie i i i.. nie wiem kto tam jeszcze ma niższy, później sprawdzę xD
Fangora
Fangora
~ * ~


Powrót do góry Go down

Klub Pojedynków Empty Re: Klub Pojedynków

Pisanie by Elliot Pon Gru 05, 2011 2:04 pm

A zapomniałam wspomnieć ze nagrodą będzie najprawdopodobniej podwyższenie stopni :3

Pojedynek właśnie będzie polegał na walce, albo na wyściugu. Ewentualnie jeżeli w grę wchodzi ktoś superinteligentny możeby być nawet włamanie do jakiegoś miejsca z pewnymi utrudnieniami ^^^
Elliot
Elliot
~ * ~


Powrót do góry Go down

Klub Pojedynków Empty Re: Klub Pojedynków

Pisanie by Venus Pon Gru 05, 2011 3:43 pm

hm, a jeżeli chodzi o to kto wygrywa, to masz już pomysł?
bo można by użyć do tego kostek

a jeżeli o mnie, to napoleon by się nadał do przyjmowania zakładów za walki
Venus
Venus
królowa śniegu


Powrót do góry Go down

Klub Pojedynków Empty Re: Klub Pojedynków

Pisanie by Mikaela Pon Gru 05, 2011 4:15 pm

myślałam o kostkach, ale nie do końca wiem jak się je ustawia
posprawdzam i użyjemy ich
Mikaela
Mikaela
mommy


https://utalentowani.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Klub Pojedynków Empty Re: Klub Pojedynków

Pisanie by Ethan Pon Gru 05, 2011 4:18 pm

mogę się zapytać, jeżeli ci nie będzie wychodzić
Ethan
Ethan
gwiazdorzy


Powrót do góry Go down

Klub Pojedynków Empty Re: Klub Pojedynków

Pisanie by Mikaela Pon Gru 05, 2011 4:25 pm

nom, zapytaj, zapytaj
Mikaela
Mikaela
mommy


https://utalentowani.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Klub Pojedynków Empty Re: Klub Pojedynków

Pisanie by Maxim Pon Gru 05, 2011 5:01 pm

Staś lubi to x3

Z moich to Javier, murzyn tak, Maximowy talent nie pasuje za bardzo, ale też tak, Sephy tak, Nicholas ewentualnie
Maxim
Maxim
fapfapfassbender


Powrót do góry Go down

Klub Pojedynków Empty Re: Klub Pojedynków

Pisanie by Mikaela Pon Gru 05, 2011 7:30 pm

Stasiuuuuuuuuuu, a może byś chciała, żeby to Maxim i Brian prowadzili Klub Pojedynków?
Mikaela
Mikaela
mommy


https://utalentowani.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Klub Pojedynków Empty Re: Klub Pojedynków

Pisanie by Horka Pon Gru 05, 2011 8:41 pm

No baaa <3
Horka
Horka
~ * ~


Powrót do góry Go down

Klub Pojedynków Empty Re: Klub Pojedynków

Pisanie by Lie Wto Gru 06, 2011 4:55 pm

Ja też nie bardzo dalej wiem o co chodzi z zadaniami i takimi tam. Że jak będzie w ogóle ten pojedynek wyglądał, ale co tam! Ja wielu rzeczy nie rozumiem i nie czaję, więc nieważne.
No i czy MG jakoś będzie ingerował w tą walkę i czy będzie on decydował o wygranym? Bo jak to ma wyglądać tak :
A : robi coś B
B : robi coś A, nie daje się
A : robi coś B, też sie nie daje
B : robi coś bardzo B, że już powinien paść
A : broni sie, bardzo rani B
I tak w kółko, jeżeli wiecie o co mi chodzi.
I ja osobiście bym zgłosiła wszystkich. A Effs najwyżej by ich pobiła wieeeelki ogórkiem :3
Lie
Lie
~ * ~


Powrót do góry Go down

Klub Pojedynków Empty Re: Klub Pojedynków

Pisanie by Mercedes Wto Gru 06, 2011 4:59 pm

no właśnie dlatego przydałyby się kostki. Ktoś by napisał, że coś zrobił, wyrzuciłby kostkę i ilość oczek świadczyłoby czy mu się udało czy nie.
Mercedes
Mercedes
*sparkle*


Powrót do góry Go down

Klub Pojedynków Empty Re: Klub Pojedynków

Pisanie by Lie Wto Gru 06, 2011 5:01 pm

Aaaaaaaaaaaaaaaach.
to tak o
1, 2 - nie udało się
3, 4 - tak w miarę, trochę oberwał
5, 6 - bardzo oberwał
tylko jak to zrobić, aby nie oszukiwali
Lie
Lie
~ * ~


Powrót do góry Go down

Klub Pojedynków Empty Re: Klub Pojedynków

Pisanie by Sofie Wto Gru 06, 2011 5:07 pm

no wlasnie, to by bylo fajne ;d
Sofie
Sofie
zagubiona


Powrót do góry Go down

Klub Pojedynków Empty Re: Klub Pojedynków

Pisanie by Penelopa Wto Gru 06, 2011 6:50 pm

przecież widać, czy jest edytowane. Opiekunowie, tu Brian i Maxim, któryś z nich jako że mają admina, będą czuwać nad walką i oceniać. Można też zrobić dodatkowe punkty za jakieś wyjątkowo trudne ataki, bądź uniki.
Penelopa
Penelopa
♥ ♥ ♥


Powrót do góry Go down

Klub Pojedynków Empty Re: Klub Pojedynków

Pisanie by Pinky Sro Gru 07, 2011 7:06 pm

faaaaaaaaajne

niby tak mało, a mi się czytać nie chciało
Pinky
Pinky
and the brain


Powrót do góry Go down

Klub Pojedynków Empty Re: Klub Pojedynków

Pisanie by Robbie Sro Gru 07, 2011 9:44 pm

jakiegoś takiego lenia mam i nie chce mi się czytać, więc jeżeli to jest gdzieś napisane to proszę mnie opierniczyć i odesłać do odpowiedniego fragmentu.. pomysł baardzo fajny, a kiedy by się pierwsze pojedynki zaczęły? :3
Robbie
Robbie
~ * ~


Powrót do góry Go down

Klub Pojedynków Empty Re: Klub Pojedynków

Pisanie by Marquille Czw Gru 08, 2011 6:32 pm

Jak dla mnie pomysł ekstra, myślę ze coś na co wiele z nas czekało ^^
Co do formuły przeprowadzania pojedynków. Uważam, że prowadzone powinny być jak większość tego typu akcji w większości gier - MG i jego magiczne kości. Kwestią otwartą jest tylko czy MG się wtrąca w to co się dzieje i dodatkowo dodaje coś od siebie czy tylko rzuca kostkami, bo jeśli miałby tylko rzucać, to od tego jest chyba nawet opcja na forum i sobie każdy sam może rzucać xD


Z moich postaci nadają się:
Ronja, Marquille, Julek, Gvantsa. I Ianelle do tych bardziej zadań.


EDIT:
Acha, no i przyszedł mi do głowy jeszcze taki pomysł, że mogłoby to też polegać na przejściu jakiegoś toru przeszkód na przykład. Nie wiem, dostanie się stąd tam jak najszybciej i radząc sobie z pułapkami i trudnościami po drodze.
Marquille
Marquille
nuclear blast


Powrót do góry Go down

Klub Pojedynków Empty Re: Klub Pojedynków

Pisanie by Pinky Czw Gru 08, 2011 6:37 pm

o tym torze to już chyba było gdzieś w temacie

a i jak fajnie mieć sporo osób nadających się. oh wiem! takie wilczki bijące się tak, że pół lasu się rozwala. fajnie będzie
Pinky
Pinky
and the brain


Powrót do góry Go down

Klub Pojedynków Empty Re: Klub Pojedynków

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 :: Organizacja :: Organizacja :: Inne

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach