Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ethan Walsh - Aaron Johnson

+5
Barbie
Ana
Effs
Will
Ethan
9 posters

Go down

Ethan Walsh - Aaron Johnson Empty Ethan Walsh - Aaron Johnson

Pisanie by Ethan Czw Paź 20, 2011 4:28 pm

Imię i nazwisko: Ethan Walsh
Wiek: 23
Urodził się: 9.10

Wygląd: Ma ładne loczki.
Ethan Walsh - Aaron Johnson Tumblr_ltcfkiMvNn1r1yws5o1_500
aaron johnson

Charakter: Ethan nie jest grzecznym chłopcem. Ze swoimi loczkami i półuśmiechem zawieszonym nonszalancko w ustach, sprawia zupełnie odmienne wrażenie. Lubi żartować, często przy okazji sprawiając innym przykrość.
Jest całkiem bystry, co jednak umiejętnie ukrywał pod maską małego rozrabiaki. Kiedy uczęczał do licemu, należał do estońskiego gangu. Zajmował się tam jedynie staniem na czatach, ale pośród swoich rówieśników był uważany za niebezpiecznego, przez co go szanowali. Dzwiną miały piramidę wartości dzieciaki z miasta. Jednak dla Ethana – bardzo pożądaną.
Jest uzależniony od wielu rzeczy. One właśnie sprawiają, że nie ma w nim nic wyjątkowego. Jest w każdym razie chyba najbardziej uzależniony od bycia uzależnionym. Po pierwsze, jest uzależniony od papierosów. Jego wielką słabością jest ten dziesięciocentymetrowy zwitek papieru, pochłania ich całą paczkę każdego dnia.
Po drugie jest uzależniony od książek – mimo swoich barbarzyńskich sposobów spędzania czasu wolnego, na książkę, dobrą czy złą, zawsze ma czas.
Po trzecie, ale nie najmniej ważne, jest uzależniony od kłamstwa. Nie ma osoby, która umiałaby powiedzieć, że zna prawdziwego Ethana. Nawet on sam chyba nie wie, kim jest.
Nie ma dla niego rzeczy ważnych. Jest właściwie obojętny, choć lubi kiedy jest spokojny. A spokój jego duszy zapewnia czytanie i palenie. Więc jego uzależenia.

Talent: Zamienia się w to co dotyka

Historia: Ethan urodził się dwadzieścia trzy lata temu w dużym mieście w Estonii. Do siedemnastego roku życia jego życie nie różniło się właściwie niczym od życia innych dzieci. Pomijając fakt jego wybitnie kontrowersyjnych sposobów buntowania się, był jak każdy nastolatek. Zaliczył szkołę, nie poszedł na studia.
Nie poszedł, bo miał ciekawsze zajęcie. W swoje osiemnaste urodziny po raz pierwszy poczuł moc. Jego dłonie zamieniły się w gumowe rękawice. Mógł je rozciągać, mógł na nich stać, nie psuły się. Przez kilka dni rozważał przejście się do medyka, ale wkrótce ponownie mógł wychodzić na dwór. Raz gonili go jacyś dziwi ludzie, ale uciekł im po tym, jak stopy zamieniły się w koła. Jednak jakiś czas później ci sami ludzi złożyli mu dziwną propozycję. Do tego czasu zdążył oswoić się ze swoją nietuzinkową umiejętnością, więc odprawił ich, mając Starszych za frajerów.
Ethan stwierdził, że dostał dar, który należy wkorzystać. I rzeczywiście, wykorzystał tak jak umiał. W krótkim okresie uczestniczył w kilkunastu rabunkach, walczył na pieniądze, niszczył dzieła sztuki, opierał się interwencjom policji. Oczywiście, nie było możliwości, by uchodziło mu to płazem przez cały czas. Złapali go gdzieś w Azjatyckim kraju, osadzili w tak strzeżonym miejscu, że nie było możliwości ucieczki. Wydano mu wyrok kilkudziesięciu lat. Koniec.
No, nie całkiem. Pewnego upalnego i wilgotnego dnia, Ethan miał wizytę. Odwiedziło go trzech mężczyzn, jednego z nich kojarzył, jako tego, który kilka lat temu już się z nim widział. Dali mu ultimatum, na które z początku nie chciał się zgodzić. Jednak po krótszym przemyśleniu, zgodził się. Dwa dni później wyszedł. Przygaszony, tym, że jego duma została przytemperowana. Trafił ponownie w zimne rodzinne rejony – do Norwegii, do jakiegoś miasta frajerów. Do Rezydencji.


grupa: zmiennokształtni

poziom: jest średni



Ostatnio zmieniony przez Ethan dnia Nie Paź 23, 2011 5:12 pm, w całości zmieniany 2 razy
Ethan
Ethan
gwiazdorzy


Powrót do góry Go down

Ethan Walsh - Aaron Johnson Empty Re: Ethan Walsh - Aaron Johnson

Pisanie by Will Czw Paź 20, 2011 4:34 pm

Brakuje dwóch punktów z karty. Poza tym ten talent pasuje idealnie do zmiennokształtnych. Polimorficzni to tylko zwierzęta, lub zwierzęto podobne coś ^^^

Ale charakter fajniutki <33333333 I nie jest wcale drugim kukiem, to dobrzeee <3
ale i tak jest zajebisty ^^

Nazwisko ma identyczne jak Luke. Znaczy chyba może zostać, ale nie wiem czy wiesz.
Will
Will
debeściak


Powrót do góry Go down

Ethan Walsh - Aaron Johnson Empty Re: Ethan Walsh - Aaron Johnson

Pisanie by Ethan Czw Paź 20, 2011 4:41 pm

nie wiem, ale niech zostanie
to jest baaaaaaaaardzo popularne naziwsko
idodoam
Ethan
Ethan
gwiazdorzy


Powrót do góry Go down

Ethan Walsh - Aaron Johnson Empty Re: Ethan Walsh - Aaron Johnson

Pisanie by Will Czw Paź 20, 2011 4:48 pm

no wiem, że popularne, dlatego nie krzyczę xd

Akceptuję.
Will
Will
debeściak


Powrót do góry Go down

Ethan Walsh - Aaron Johnson Empty Re: Ethan Walsh - Aaron Johnson

Pisanie by Effs Czw Paź 20, 2011 5:13 pm

bosz, jak można mu dac taki ryj.
i powiem ci szczerze, że jak tylko przeczytałam słowo 'byastry' w jego charakterze, to byłam pewna że to nie drugi kuk, to co ty się martwisz <3
też mam ochotę na faceta tylko nei chcę go zrobić bo takich na jakiego mam ochotę to tutaj na pęczki :c
avatar
Effs
~ * ~


Powrót do góry Go down

Ethan Walsh - Aaron Johnson Empty Re: Ethan Walsh - Aaron Johnson

Pisanie by Ana Pią Paź 21, 2011 2:34 pm

moje nazwisko :c

no i czemu tyle kart ostatnio? i ja mam to czytać niby? ehu eh
Ana
Ana
księżniczka


Powrót do góry Go down

Ethan Walsh - Aaron Johnson Empty Re: Ethan Walsh - Aaron Johnson

Pisanie by Ethan Pią Paź 21, 2011 7:37 pm

co ci nie pasuje w tej buzi, durna ;/
Ethan
Ethan
gwiazdorzy


Powrót do góry Go down

Ethan Walsh - Aaron Johnson Empty Re: Ethan Walsh - Aaron Johnson

Pisanie by Barbie Nie Paź 23, 2011 5:09 pm

nie ma jeszcze daty urodzenia
Barbie
Barbie
darmozjad


Powrót do góry Go down

Ethan Walsh - Aaron Johnson Empty Re: Ethan Walsh - Aaron Johnson

Pisanie by Ethan Nie Paź 23, 2011 5:12 pm

już ma
Ethan
Ethan
gwiazdorzy


Powrót do góry Go down

Ethan Walsh - Aaron Johnson Empty Re: Ethan Walsh - Aaron Johnson

Pisanie by Marquille Pon Paź 24, 2011 7:02 pm

CO TO ZNACZY ŻE "ZAMIAST COOOKA!?!?!?!?"
Marquille
Marquille
nuclear blast


Powrót do góry Go down

Ethan Walsh - Aaron Johnson Empty Re: Ethan Walsh - Aaron Johnson

Pisanie by Penelopa Pon Paź 24, 2011 7:37 pm

dzieki, że lubisz moją postać
Penelopa
Penelopa
♥ ♥ ♥


Powrót do góry Go down

Ethan Walsh - Aaron Johnson Empty Re: Ethan Walsh - Aaron Johnson

Pisanie by Merkury Pon Paź 24, 2011 7:47 pm

ANKAWEŹSIĘ
Merkury
Merkury
~ * ~


Powrót do góry Go down

Ethan Walsh - Aaron Johnson Empty Re: Ethan Walsh - Aaron Johnson

Pisanie by Pinky Pią Paź 28, 2011 3:19 pm

hahahaha

a jak się pytałam Milki wieki temu to nie wiedziała czemu. ładnie to tak administracji nic nie mówić?
Pinky
Pinky
and the brain


Powrót do góry Go down

Ethan Walsh - Aaron Johnson Empty Re: Ethan Walsh - Aaron Johnson

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach