Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Scott Ian Fleming - Brendon Urie

5 posters

Go down

Scott Ian Fleming - Brendon Urie Empty Scott Ian Fleming - Brendon Urie

Pisanie by Scott Czw Lip 21, 2011 9:30 pm

Imię i nazwisko: Scott Fleming

Wiek: 22 lata

Data urodzenia: 27 luty

Wygląd: (Brendon Urie) Wyrywa dziewczyny na duże oczy szczeniaczka.

Scott Ian Fleming - Brendon Urie Tumblr_lojg4k3F161qlsw3so1_500

Charakter: Scott jest dość zamkniętym w sobie dzieciakiem z kompleksem niższości, który nabył przez lata uczęszczania do publicznej szkoły połączonego z poczuciem wiecznego wyalienowania. Jednak kiedy tylko trafi na podatny grunt (tzn. na osoby, które się do niego odzywają i czerpią z tego jakąś masochistyczną przyjemność) otwór gębowy mu się nie zamyka. Często mówi bez sensu, ponieważ ma sto pomysłów na minutę i chce się nimi wszystkimi podzielić z wesołą grupką odbiorców. Przez wielu jest postrzegany jako infantylny chłoptaś, który ma problemy z kompleksem Piotrusia Pana i nadpobudliwością psychoruchową. Nie żebym wyprowadzała was z błędu, bo Scotty rzeczywiście taki jest, ale poza tym ma kilka zalet. Jest dość spostrzegawczy, zna mnóstwo niepotrzebnych nikomu słów, ma całkiem dobrą pamięć i wykształconą zdolność logicznego myślenia. Niestety na nic się to nie przydaje, ponieważ w sytuacjach stresowych zachowuje się gorzej, niż nastoletnia fanka Tokio Hotel, która jeszcze nie weszła w okres dojrzewania. Niemal zawsze odzywa się, kiedy jest nieproszony, albo mówi coś naprawdę nie pasującego do okazji. Nie robi tego jednak z jakiejś niezwykłej pasji do łamania wszelakich norm społecznych; Scott żyje w swoim własnym świecie i nie rozumie, że nie jest koniecznie układanie ludzików z groszku na talerzu podczas rodzinnego obiadu. Pasjami śmieje się z pozornych błahostek, które w jego oczach urastają do rangi dzieł sztuki godnych uwiecznienia w kolejnym odcinku "Latającego cyrku Monty Pythona". Ślepo wierzy w ludzi, co mu wbrew założeniom, bardziej przeszkadza, niż pomaga w życiu, bo nie raz dostał od nich porządnego kopniaka, co jednak nie wybiło mu z głowy wierzenia w stwierdzenia typu "wczoraj przeleciałem się na moim tęczowym ninja jednorożcu do Indii i z powrotem". Scott z pewnością, jeżeli usłyszy coś takiego, zapyta się gdzie można takiego kupić i czy tankuje się go ropą czy benzyną. Jest on człowiekiem z natury spokojnym i unikającym wszelakich konfliktów. Najchętniej każdy spór rozwiązałby za pomocą zaciętej walki w scrabble albo chińczyka, a jeżeli one nie przyniosłyby rozwiązania, to w wyobrażeniu Scotta, zwaśnione strony powinny rzucić się sobie w ramiona, wielkodusznie wybaczając wyrządzone krzywdy. Żadnych bomb atomowych, AK47, koktajli mołotowa - to są rzeczy dla frajerów. Prawdziwi mężczyźni rozwiązują problemy za pomocą gier planszowych.

Talent: kontrola opadów atmosferycznych

Historia: Scotty urodził się w rolniczej rodzinie gdzieś pośród bezkresnych obszarów zieleni Nowej Zelandii. Kochani rodzice dali mu imię nie najgorsze, ale Iana mogli sobie darować. Do dzisiaj Scott zastanawia się, czy marzyło się im, żeby został świetnym pisarzem czy, o zgrozo, biegał po świecie ze stylowym rewolwerem non-stop ratując go od zagłady. Nigdy ich o to nie zapytał, ale z drugiej strony, jeżeli dorzucić do tego dziewczyny, jakie miał James Bond, to po dłuższym zastanowieniu stwierdził, że chyba nie odmówiłby takiej lukratywnej propozycji. Ale wracając do historii właściwej. Scott od dziecka ganiał po polach z owcami i innymi cudownymi roślinożercami, których rozmieszenie na kilometr kwadratowy w jego rodzinnym kraju jest jakieś kilkadziesiąt razy większe niż ludzi, dlatego miał wiele sposobności, aby odkryć swój dość bezużyteczny talent. Podczas jednej ze swoich wesołych wypraw odbytych w wieku przedszkolnym, Scott stanął na szczycie jednego z tych oszałamiająco wysokich wzgórz Nowej Zelandii (aż 250 m.n.p.m) i zapragnął, żeby zaczęło padać, aby mógł zobaczyć tęczę. Ku jego ogromnej radości z nieba zaczęły spadać malutkie kropelki deszczu, dzięki którym rzeczywiście, po kilku minutach, na horyzoncie dało się widzieć tęczę. Scott cieszył się tym, w swoim mniemaniu, zbiegiem okoliczności. Opowiedział o tym nawet swoim rodzicom, którzy pokiwali ze zrozumieniem głowami i wsadzili tą opowieść pomiędzy bajki. Jednak z upływem czasu, nawet im wydawało się dziwne. Scott mógł tylko wspomnieć o zmianie pogody, a ta zdawała się być na jego usługach. Jednak starali się to nadal tłumaczyć nieprzewidywalnością pogody w Nowej Zelandii i odpychali wszelkie nadprzyrodzone hipotezy na bok, bo i tak Scott był za bardzo wyobcowany, żeby zdarzyło mu się coś TAKIEGO. Na ich niekorzyść, sam zainteresowany również zaczął zauważać swój niezwykły związek z wszelakimi opadami atmosferycznymi. Potrafił zmieniać ją na zawołanie, ale kiedy się złościł nie miał na nią zupełnie wpływu. Niestety, pewnego letniego popołudnia sprowadził na Wellington opady gradu wielkości orzecha włoskiego, a stało się to przed całą jego prowincjonalną szkołą. Od tamtej pory został kompletnie wyrzucony poza margines społeczeństwa, a niedługo później zaczął słyszeć opinię okolicznej starszyzny, która składała się z niededukowanych chłopów, którzy dobijali już niemal setki, że należy "demona" spalić, a przy okazji cofnąć rozwój cywilizacji o jakieś osiem wieków. Na wieść o tym, Scott spakował co trzeba i w strugach deszczu uciekł z domu. Nie odszedł jednak daleko, bo po drodze spotkał Starszych, który niemal od razu zabrali dwunastolatka do Rezydencji, żeby nie podtopił okolicznych wsi.
Grupa: żywioł

Poziom zaawansowania: wysoki


Ostatnio zmieniony przez Scott dnia Pią Lip 22, 2011 3:37 pm, w całości zmieniany 2 razy
Scott
Scott
~ * ~


Powrót do góry Go down

Scott Ian Fleming - Brendon Urie Empty Re: Scott Ian Fleming - Brendon Urie

Pisanie by Zoja Czw Lip 21, 2011 9:33 pm

faktycznie dziwny talent i mogłabyś pomyśleć nad czymś innym, ale reszta jest super <3

idealny kumpel dla mojego lemona xd
Zoja
Zoja
wielkie mi halo


Powrót do góry Go down

Scott Ian Fleming - Brendon Urie Empty Re: Scott Ian Fleming - Brendon Urie

Pisanie by Scott Czw Lip 21, 2011 9:43 pm

a masz może jakiś koncept? bo ja strasznie coś z roślinkami chciałam mu wepchnąć, ale jak się nie da, to trudno ;c
Scott
Scott
~ * ~


Powrót do góry Go down

Scott Ian Fleming - Brendon Urie Empty Re: Scott Ian Fleming - Brendon Urie

Pisanie by Maks Czw Lip 21, 2011 9:55 pm

venus ma panowanie nad roślinami, charlie nad ziemią i to właściwie jedyne talenty z tego działu jakie mamy
i ciężko coś ciekawego wymyślić co nie pokrywałoby się się, którąś z powyższych mocy
a jeśli nie rośliny, to może coś innego?


Ostatnio zmieniony przez Maks dnia Czw Lip 21, 2011 10:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Maks
Maks
team maks, kurwa


Powrót do góry Go down

Scott Ian Fleming - Brendon Urie Empty Re: Scott Ian Fleming - Brendon Urie

Pisanie by Scott Czw Lip 21, 2011 10:05 pm

chyba wszystko, co można podpisać pod żywioł. Nastawiłam się już trochę na tą grupę. Jednak po głębszym zastanowieniu, to chyba wszystko mi jedno, bo cokolwiek mi do głowy przychodzi, to jest zajęte, albo można podciągnąć pod talent innej postaci. A coś takiego jak echolokacja przejdzie? Tzn. wiem, że trzeba by było go do nadnaturalnych przenieść, ale wolę się zapytać zanim zacznę mieszać w karcie :3 (o! albo możliwość zamiany dowolnego pierwiastka chemicznego na inny?)
Scott
Scott
~ * ~


Powrót do góry Go down

Scott Ian Fleming - Brendon Urie Empty Re: Scott Ian Fleming - Brendon Urie

Pisanie by Maks Czw Lip 21, 2011 10:12 pm

jeśli chodzi o żywioły to zostało np kontrolowanie pogody (ewentualnie tylko 'część' takiej mocy, jak np sprowadzanie deszczu, różne warianty można wymyślić)
echolokacja przejdzie lecz wg mnie to trochę kiepska moc XD
a zmienianie pierwiastków chyba zaliczało by się do uzdrawiania (tam ląduje wszystko związane z chemią czy biologią)
Maks
Maks
team maks, kurwa


Powrót do góry Go down

Scott Ian Fleming - Brendon Urie Empty Re: Scott Ian Fleming - Brendon Urie

Pisanie by Scott Czw Lip 21, 2011 10:20 pm

no to wezmę kontrolę opadów atmosferycznych, klimatycznie. Dzięki za pomoc :3
(przepraszam, za offa, ale dzięki nazwisku Berlioz zyskujesz u mnie i wszystkich moich przyszłych i obecnych postaci w osobistym rankingu popularności xd nieważne, że nie czytałam (jeszcze) Twojej karty)
Scott
Scott
~ * ~


Powrót do góry Go down

Scott Ian Fleming - Brendon Urie Empty Re: Scott Ian Fleming - Brendon Urie

Pisanie by Maks Czw Lip 21, 2011 10:25 pm

hah XD kartę Maksa pisałam w dwa dni po lekturze Mistrza i Małgorzaty i i imię i nazwisko (i patronikus? nigdy nie pamietam nazwy tego członu poojcowskiego) zostały zaczerpnięte losowo, miałam wypisane nazwiska bohaterów do powtórki przed sprawdzianem z lektury i celowałam palcem na ślepo (centymetr niżej i byłby Korowiow XD )
ale i tak wyszedł inny niż w karcie >.< powinnam ją zmodyfikować

zmieniaj talent i co tam chcesz i bedzie akcept

a offtop jest popularny i wszędobylski na tym forum więc nie kłopocz się przepraszaniem XD
Maks
Maks
team maks, kurwa


Powrót do góry Go down

Scott Ian Fleming - Brendon Urie Empty Re: Scott Ian Fleming - Brendon Urie

Pisanie by Scott Czw Lip 21, 2011 10:43 pm

jak się tu rejestrowałam, to miałam ochotę nazwać Scotta Oleg (tak, od Kostogłotowa z "Oddziału chorych na raka"), ale zobaczyłam, że jest tu sporo postaci z rosyjskimi nazwiskami i ostatecznie mamy Scotta c;
Korowiow też byłoby fajne *,* mam słabość do rosyjskiej literatury

gotowe c; mam nadzieję, że wszystko poprawione :3
Scott
Scott
~ * ~


Powrót do góry Go down

Scott Ian Fleming - Brendon Urie Empty Re: Scott Ian Fleming - Brendon Urie

Pisanie by Elisa Pią Lip 22, 2011 8:37 am

Kocham go <3
Jak dla mnie to akcept
Elisa
Elisa
team dimitri


Powrót do góry Go down

Scott Ian Fleming - Brendon Urie Empty Re: Scott Ian Fleming - Brendon Urie

Pisanie by Zoja Pią Lip 22, 2011 11:16 am

nie. berlioz ładniejsze, więc dobrze, że to mamy

Zoja
Zoja
wielkie mi halo


Powrót do góry Go down

Scott Ian Fleming - Brendon Urie Empty Re: Scott Ian Fleming - Brendon Urie

Pisanie by Maks Pią Lip 22, 2011 3:31 pm

aaaaaaaa! jeszcze datę urodzenia zmienić, bo już trzy osoby by miały 13.11 XD
Maks
Maks
team maks, kurwa


Powrót do góry Go down

Scott Ian Fleming - Brendon Urie Empty Re: Scott Ian Fleming - Brendon Urie

Pisanie by Scott Pią Lip 22, 2011 3:38 pm

a ja tak lubię 13 listopada :< zmieniłam na moją datę urodzin i mam nadzieję, że nikt już jej nie zaklepał xd
Scott
Scott
~ * ~


Powrót do góry Go down

Scott Ian Fleming - Brendon Urie Empty Re: Scott Ian Fleming - Brendon Urie

Pisanie by Maks Pią Lip 22, 2011 4:41 pm

ta nie jest zajęta


i zamykam juz temat XD
Maks
Maks
team maks, kurwa


Powrót do góry Go down

Scott Ian Fleming - Brendon Urie Empty Re: Scott Ian Fleming - Brendon Urie

Pisanie by Gerda Nie Lip 31, 2011 10:28 pm

świetna karta!

mam słabość do rosyjskiej literatury
i tym oto sposobem już Cię uwielbiam, nie sądziłam że ktoś może podzielać moją słabość do rosyjskiej literatury <3

Gerda
Gerda
jestem cnotką


Powrót do góry Go down

Scott Ian Fleming - Brendon Urie Empty Re: Scott Ian Fleming - Brendon Urie

Pisanie by Maks Nie Lip 31, 2011 10:37 pm

no bo przecież ja to nikt -.-
Maks
Maks
team maks, kurwa


Powrót do góry Go down

Scott Ian Fleming - Brendon Urie Empty Re: Scott Ian Fleming - Brendon Urie

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach